Twoje dane

Niektóre funkcje tej witryny wymagają przechowywania informacji o Twojej wizycie. Jest to używane tylko w celu świadczenia Ci usług, nigdy nie jest udostępniane nikomu innemu i jest usuwane, gdy nie jest już potrzebne.

Nie poinformowałeś nas jeszcze, czy możemy gromadzić informacje umożliwiające identyfikację użytkownika

CZY DASZ NAM ZEZWOLENIE NA PRZECHOWYWANIE TEJ INFORMACJI??


Musisz wyrazić zgodę na przechowywanie tych danych, abyś mógł dokonywać rezerwacji w tej witrynie. Niezależnie od tego, czy wyrażasz zgodę na przechowywanie swoich danych, zapiszemy plik cookie na Twoim komputerze, aby poinformować Pomaga nam to zapewnić, że nie będziemy stale pytać, czy chcesz wyrazić zgodę, czy nie, i nie zawiera ona żadnych informacji umożliwiających identyfikację osoby (PII). może w dowolnym momencie wejść na stronę „Uprawnienia aplikacji", aby wyrazić zgodę lub zrezygnować.

Informacje są przechowywane przez różne okresy czasu w zależności od charakteru Twojej wizyty. Jeśli więc tylko się rozglądasz, przechowujemy informacje o przybliżonej lokalizacji geograficznej (na poziomie kraju). uczynić formularze wyszukiwania bardziej przyjaznymi dla użytkownika będziemy przechowywać ostatnio wyszukiwane przez Ciebie informacje. Informacje te są zwykle przechowywane przez maksymalnie 24 godziny i są wykorzystywane wyłącznie w celu uprzyjemnienia Twojej wizyty.

Gdy dokonujesz u nas rezerwacji, z konieczności jest przechowywanych więcej informacji.

  1. Szczegóły techniczne formularza rezerwacji są rejestrowane i przechowywane przez maksymalnie 60 dni. Jest to wymagane, aby rezerwacje na żądanie mogły zostać przekształcone w pełne rezerwacje po zatwierdzeniu rezerwacji oraz do analizy przez nasze zespoły w przypadku problemów z rezerwacją.Jeśli nie byłeś zalogowany podczas dokonywania rezerwacji, wyślemy Ci e-mailem nazwę użytkownika i hasło, abyś mógł przeglądać historię rezerwacji i skorzystać z prawa do bycia zapomnianym (RTBF), jeśli chcę to zrobić.
  2. Dane wprowadzone do formularza rezerwacji, na przykład imię i nazwisko, adres e-mail, prawdziwy adres są przechowywane przez maksymalnie 365 dni od daty wyjazdu rezerwacji. Informacje te są przechowywane w naszej bazie danych w postaci zaszyfrowanej tak, aby tylko upoważnione osoby mogły ją zobaczyć. Jeśli dokonasz rezerwacji, to zgodnie z prawem musimy przechowywać Twoje dane osobowe w okresie ważności rezerwacji. Po zakończeniu rezerwacji, z powodu jej anulowania lub wymeldowania, będziesz móc korzystać z RTBF, logując się i odwiedzając stronę „Twoje dane". Informacje o fakturach za zrealizowane rezerwacje będą nadal bezpiecznie przechowywane w naszej bazie danych, aby zapewnić przestrzeganie odpowiednich przepisów podatkowych, ale będziesz mógł usunąć wszystkie inne informacje umożliwiające identyfikację osoby po dokonaniu rezerwacji.
  3. Gdy wyrażasz zgodę na przechowywanie Twoich danych w sposób opisany powyżej, jesteśmy prawnie zobowiązani do przechowywania tej zgody w naszej bazie danych. Informacje te będą obejmować Twój numer IP i treść formularza zgody. zachować to powiadomienie o zgodzie na czas nieokreślony (jest to wymóg prawny).