DOMUS Hotel & Apartments

Kune, Shengjin, Shengjin, Lezhe 4503, Albania
Tap to call Italia +39
- DOMUS Hotel & Apartments Kune, Shengjin, Shengjin, Lezhe, 4503, Albania Italia +39 2 Appartamento con Vista Mare X 4 2 Appartamento con Balcone X 4 2 Appartamento con Vista Montagna X 4 2 Camera Familiare Standard X 4 1 Appartamento con Balcone 2 Appartamento con Vista Mare 2 Camera Familiare Standard 2 Camera Matrimoniale*

I 10 Migliori Appartamenti di Shëngjin, Albania

 

Dai un'occhiata alla nostra selezione di fantastici appartamenti a Shëngjin

4

I 10 Migliori Appartamenti di Shëngjin, Albania

 

Dai un'occhiata alla nostra selezione di fantastici appartamenti a Shëngjin

4

Appartamenti più prenotati a Shëngjin questo mese
Goditi la colazione negli appartamenti di Shëngjin!

 

4

Appartamenti più prenotati a Shëngjin questo mese
Goditi la colazione negli appartamenti di Shëngjin!

 

4

Appartamenti a Shëngjin

Una casa lontano da casa: scegli l'appartamento giusto per te.

4

Appartamenti a Shëngjin

Una casa lontano da casa: scegli l'appartamento giusto per te.

4

Appartamenti a Shëngjin

Una casa lontano da casa: scegli l'appartamento giusto per te.

4

Appartamenti a Shëngjin

Una casa lontano da casa: scegli l'appartamento giusto per te.

4

I 10 Migliori Appartamenti di Shëngjin, Albania
Dai un'occhiata alla nostra selezione di fantastici appartamenti a Shëngjin

3

Apartments | San Giovanni Medua, Albania

 Prenota Domus Hotel & Apartments, Shengjin su Booking Albania

3

Apartments | San Giovanni Medua, Albania

 Prenota Domus Hotel & Apartments, Shengjin su Booking Albania

3

I 10 Migliori Appartamenti di Shëngjin, Albania
Dai un'occhiata alla nostra selezione di fantastici appartamenti a Shëngjin

3

I 10 Migliori Appartamenti di Shëngjin, Albania
Dai un'occhiata alla nostra selezione di fantastici appartamenti a Shëngjin

3

Appartamenti a Shëngjin

Una casa lontano da casa: scegli l'appartamento giusto per te.

2

Appartamenti a Shëngjin

Una casa lontano da casa: scegli l'appartamento giusto per te.

2
/ / / /
DOMUS Hotel & Apartments Kune, Shengjin, Shengjin, Lezhe, 4503, Albania Italia +39 - 9.67 10 Ottima accoglienza, staff gentile e disponibile La gentilezza del proprietario, la posizione dell'appartamento, la pulizia e le dotazioni nuove ( frigorifero, lavatrice...). Molto carino il balcone sul mare con il tavolino e le sedie. Consigliatissimo! Casa molto bella e grande gentilezza del proprietario! DOMUS Hotel & Apartments Kune, Shengjin, Shengjin, Lezhe, 4503, Albania Italia +39 - 9.67 10 INDIMENTICABILE!!!! L'appartamento è davvero confortevole e con tutto il necessario all' interno, arredato in modo contemporaneo e funzionale. Gode di un ottima vista panoramica sul mare ed è dislocato in una posizione strategica della cittadina, in quanto da un lato ci sono le spiagge più turistiche del centro città e dall'altro lato sono facilmente raggiungibili quelle un po' meno affollate ma che valgono assolutamente il viaggio. I proprietari sono stati molto gentili e disponibili a darci informazioni sulla zona e consigliarci le spiagge più belle, senza difficoltà di comunicazione in quanto parlavano benissimo l'italiano Eccezionale
Rating: 9.7
Total Votes:2
 Some bookings
 Half booked
 Mostly booked
 Fully booked
Book now!

Ju mund të ecni në plazh në vetëm 2 minuta. Hotel Domus Apart ndodhet në Shëngjin, 500 metra larg plazhit të Shëngjinit. Prona ka një restorant, parkim privat falas, një bar dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Një tarracë është në dispozicion. Shërbimi në dhomë është në dispozicion. Ka një tavolinë para 24 orësh, një kuzhinë të përbashkët dhe këmbim valutor në pronë.

Të gjitha dhomat në hotel janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisura me një TV me ekran të sheshtë.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në Domus Aparthotel.

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza është 43 km larg.

Room types

POA
Appartamento con Vista Mare X 4
2
POA
Appartamento con Balcone X 4
2
POA
Appartamento con Vista Montagna X 4
2
POA
Camera Familiare Standard X 4
2
POA
Appartamento con Balcone
1
POA
Appartamento con Vista Mare
2
POA
Camera Familiare Standard
2
POA
Camera Matrimoniale*
2

Aeroport

Servizi di ristorazione

Spazi all'aperto

Varie

Services

Servizi di pulizia

Parking

Protezione e sicurezza

Media & Technology

Activities

Views

Internet

Area activities

  • Transmetim i drejtpërdrejtë i ngjarjeve sportive
  • Muzikë/Performancë e drejtpërdrejtë jashtë faqes
  • Happy hour Tarifë shtesë
  • Plazhi Programi i mbrëmjes
  • Librari

Check in times

kontrollohu

11:00 – 23:00

Nisja

01:00 – 09:30

Driving directions

Airports

  • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza 42.7 km
  • Aeroporti i Podgoricës 69.4 km
  • Aeroporti Tivat 99.4 km

Other transport

Policies & disclaimers

Shtretër për fëmijë

Politika e fëmijëve

Fëmijët e çdo moshe lejohen.

Për të parë çmimet e sakta dhe disponueshmërinë, ju lutemi shkruani numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre kur kërkoni.

Politika e shtratit dhe shtratit shtesë Nga 0 vjeç

Shtrat shtesë sipas kërkesës 15 € për person për natë Shërbimet shtesë nuk përfshihen automatikisht në çmimin total dhe paguhen veçmas gjatë qëndrimit tuaj.

Kjo pronë nuk akomodon krevat fëmijësh.

Numri maksimal i shtretërve shtesë varet nga lloji i dhomës. Ju lutemi kontrolloni numrin maksimal të zënies së dhomës që keni zgjedhur.

Të gjitha krevate për fëmijë dhe krevate shtesë janë subjekt i disponueshmërisë.

Nuk ka kufi moshe

Nuk ka kufizime moshe për check-in.

Kafshët shtëpiake

Eshte falas! Kafshët shtëpiake lejohen sipas kërkesës. Nuk ka asnjë tarifë shtesë.

Your data

Some features of this website need to store information about your visit. This is used only to provide service to you, is never shared with anyone else and is deleted when no longer needed.

You have not yet told us if we can collect Personally Identifiable Information about you

DO YOU GIVE US PERMISSION TO STORE THIS INFORMATION??


You must consent to us storing this data for you to be able to make bookings on this site. Regardless of whether or not you consent to your data being stored, we will store a cookie on your computer to tell us whether or not you have opted in. This helps us to ensure that we do not constantly ask you whether or not you want to opt in or out and it does not contain any Personally Identifiable Information (PII). If you change your mind you can visit the "App permissions" page at any time to opt in or out.

The information is stored for different time periods depending on the nature of your visit. So, if you are just looking around we will store approximate geographical location (country level) information. If you perform searches, then to make search forms more user friendly we will store the last things you searched on. This information is typically stored for a maximum of 24 hours and is only used to make your visit more pleasant.

When you make a booking with us, by necessity more information is stored.

 1. The technicalites of the booking form are captured and retained for a maximum of 60 days. This is required so that On Request bookings can be turned into full bookings once a booking is approved, and for analysis by our teams in case there is an issue with a booking. If you were not logged in when you made a booking then we will email you a username and password so that you can view your booking history and exercise your Right To Be Forgotten (RTBF) if you wish to do that.
 2. Data entered into the booking form, for example name, email address, real address is stored for a maximum of 365 days after the booking's departure date. This information is stored in encrypted form in our database so that only authorised people can view it. If you make a booking then by law we must store your PII whilst the booking is valid. Once the booking has completed, either because it has been cancelled or you have been checked out, then you will be able to exercise your RTBF by logging in and visiting the "Your data" page. Invoice information for completed bookings will still be securely stored in our database to ensure that we abide by relevant tax laws but you will be able to remove all other PII after the booking is completed.
 3. When you consent to your information being stored as described above, we are legally obliged to store this consent in our database. This information will include your IP number and the content of the opt-in form. We will retain this consent notification indefinately (this is a legal requirement).
Agent vcard

DOMUS Hotel & Apartments Rating: 9.7 Total Votes: 2

Hospitality
10/10 100%
Location
10/10 100%
Cleanliness
10/10 100%
Accommodation
9/10 90%
Value for money
9/10 90%
Services
10/10 100%
This reviewer told us :

L'appartamento è davvero confortevole e con tutto il necessario all' interno, arredato in modo contemporaneo e funzionale. Gode di un ottima vista panoramica sul mare ed è dislocato in una posizione strategica della cittadina, in quanto da un lato ci sono le spiagge più turistiche del centro città e dall'altro lato sono facilmente raggiungibili quelle un po' meno affollate ma che valgono assolutamente il viaggio. I proprietari sono stati molto gentili e disponibili a darci informazioni sulla zona e consigliarci le spiagge più belle, senza difficoltà di comunicazione in quanto parlavano benissimo l'italiano

Pros:

Eccezionale

Cons:

 

Hospitality
10/10 100%
Location
10/10 100%
Cleanliness
9/10 90%
Accommodation
10/10 100%
Value for money
9/10 90%
Services
10/10 100%
This reviewer told us :

La gentilezza del proprietario, la posizione dell'appartamento, la pulizia e le dotazioni nuove ( frigorifero, lavatrice...). Molto carino il balcone sul mare con il tavolino e le sedie. Consigliatissimo!

Pros:

Casa molto bella e grande gentilezza del proprietario!

Cons:

 

You need to be logged in to post a review.
Some bookings
Half booked
Mostly booked
Occupied/Not available
February 2023
SMTWTFS
   
1
2
3
4
5
6
7
8
    
April 2023
SMTWTFS
      
      
July 2023
SMTWTFS
      
     
September 2023
SMTWTFS
     
November 2023
SMTWTFS
   
  
December 2023
SMTWTFS
     
      
Appartamento con Vista Mare X 4 -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Appartamento con Vista Mare X 4 -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Appartamento con Balcone X 4 -

DOMUS Hotel & Apartments

Max people: 4
Floor:
Appartamento con Balcone X 4 -

DOMUS Hotel & Apartments

Max people: 4
Floor:
Appartamento con Vista Montagna X 4 -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Appartamento con Vista Montagna X 4 -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Camera Familiare Standard X 4 -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Camera Familiare Standard X 4 -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Appartamento con Balcone -

Appartamenti in Albania dà 9 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Appartamento con Vista Mare -

Appartamenti in Albania dà 9 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Appartamento con Vista Mare -

Appartamenti in Albania dà 9 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Familiare Standard -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Familiare Standard -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Matrimoniale* -

Appartamenti in Albania dà 9 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale* -

Appartamenti in Albania dà 9 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Holiday home starstarstar at approximate 1.96 km
1 x Appartamento 2 camere più Soggiorno
60€ Per night
Hotel Liss starstarstarstar at approximate 3.77 km
1 x Single room
46.36€ Per night
Jomres Properties Feed