Rating: 9.7
Reviews:3
 Some bookings
 Half booked
 Mostly booked
 Fully booked
Book now!

Vila Kafe ndodhet në Lukovë. Ajo përmban një pishinë të jashtme sezonale, bar, një sallë pritjeje të përbashkët dhe kopsht. Ajo ofron një tarracë, WiFi pa pagesë dhe parkim falas private.

Hoteli ndodhet 22 km nga Saranda dhe 33 km nga Ksamili.

Room types

POA
Camera Tripla Deluxe
POA
Camera Familiare
1

Area activities

Plazhi

Check in times

kontrollohu

Nga ora 07:00

Nisja

Deri në orën 11:00

Driving directions

Airports

    • Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit 42.6 km
    • Aeroporti i Janinës 84.5 km

Other transport

Terms and conditions

Shtretër për fëmijë

Politika e fëmijëve

Fëmijët e çdo moshe lejohen.

Për të parë çmimet e sakta dhe disponueshmërinë, ju lutemi shkruani numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre kur kërkoni.

Politika e shtratit dhe shtratit shtesë Nga 0 vjeç

Shtrat shtesë sipas kërkesës 10 € për person për natë Shërbimet shtesë nuk përfshihen automatikisht në çmimin total dhe paguhen veçmas gjatë qëndrimit tuaj.

Kjo pronë nuk akomodon krevat fëmijësh.

Numri maksimal i shtretërve shtesë varet nga lloji i dhomës. Ju lutemi kontrolloni numrin maksimal të zënies së dhomës që keni zgjedhur.

Të gjitha krevate për fëmijë dhe krevate shtesë janë subjekt i disponueshmërisë.

Nuk ka kufi moshe

Nuk ka kufizime moshe për check-in.

Kafshët shtëpiake

Kafshët shtëpiake nuk lejohen.

Please enter the message you'd like to send to Hotel Vila Kafe

Cancel
Agent vcard

Hotel Vila Kafe Rating: 9.7 Reviews: 3

Hospitality
10/10 100%
Location
9/10 90%
Cleanliness
10/10 100%
Accommodation
9/10 90%
Value for money
10/10 100%
Services
9/10 90%
This reviewer told us :

it's a family property. It felt very nice to be there because they are very friendly

Pros:

Eccellente

Cons:

 

Hospitality
10/10 100%
Location
10/10 100%
Cleanliness
10/10 100%
Accommodation
10/10 100%
Value for money
10/10 100%
Services
9/10 90%
This reviewer told us :

Una struttura nuova, quindi servizi ottimi, stanze belle e grandi Ottima posizione, favorevole per escursioni e molto vicino alle spiagge più belle dell’ Albania. Poi il direttore è una persona precisa e onesta è stato sempre al nostro fianco, ci ha aiutato per le nostre escursioni dandoci sempre indicazioni giuste e precise. Ottimo staff, ragazzi in gamba e molto gentili, come ultima cosa, ottimo il ristorante. Noi abbiamo cenato tutte le sere, abbiamo mangiato molto bene. Prezzi ottimi, mangiare ancora meglio, sia pesce che carne. Lo consigliamo vivamente. Ottime persone. Ci ritorneremo presto.

Pros:

INDIMENTICABILE!!!!

Cons:

 

Hospitality
10/10 100%
Location
10/10 100%
Cleanliness
10/10 100%
Accommodation
9/10 90%
Value for money
10/10 100%
Services
9/10 90%
This reviewer told us :

Il Proprietario, molto disponibile, lo staff cordiale, cibo ottimo, buon rapporto qualità prezzo. La terrazza di sera è suggestiva!

Pros:

Ambiente curato, molto pulito

Cons:

 

You need to be logged in to post a review.
Some bookings
Half booked
Mostly booked
Occupied/Not available
September 2023
SMTWTFS
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
November 2023
SMTWTFS
   
  
December 2023
SMTWTFS
     
      
February 2024
SMTWTFS
    
  
March 2024
SMTWTFS
     
      
June 2024
SMTWTFS
      
      
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla Deluxe -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Familiare -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 5
Floor:
Hotel Itaka starstarstar at approximate 0.57 km
POA
Evita's House starstarstar at approximate 1.25 km
POA
Ebookingalbania Properties Feed