Hotel Elisabeta

Rruga e plazhit, Borsh, Sarande 9714, Albania
Tap to call Italia +39
- Hotel Elisabeta Rruga e plazhit, Borsh, Sarande, 9714, Albania Italia +39 8 Camera Tripla, Vista mare* 6 Camera quadrupla 4 letti singoli* 1 Camera Matrimoniale + letto singolo* 1 Camera doppia 2 letti singoli* 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 3 2
/ / / /
Rating: 0.0
Total Votes:0
 Some bookings
 Half booked
 Mostly booked
 Fully booked
Book now!

Ju mund të ecni në plazh në vetëm 1 minutë. Hotel Elisabeta Borsh ndodhet në Borsh, pak hapa nga plazhi i Borshit. Ky akomodim ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht. Dhomat me ajër të kondicionuar me pamje nga deti vijnë me një tavolinë dhe pa Wi-Fi.

Të gjitha dhomat në hotel janë të pajisura me një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore dhe një banjo private me tharëse flokësh dhe dush. Dhomat kanë një gardërobë.

Mysafirët në Hotel Elisabeta Borsh mund të shijojnë mëngjesin à la carte.

Aktivitetet popullore në një mjedis përfshijnë snorkeling dhe peshkim.

Stafi në recepsionin 24 orësh flet greqisht, anglisht, italisht dhe shqip dhe do t'ju ofrojë me kënaqësi informacione të dobishme.

Room types

POA
Camera Tripla, Vista mare*
8
POA
Camera quadrupla 4 letti singoli*
6
POA
Camera Matrimoniale + letto singolo*
1
POA
Camera doppia 2 letti singoli*
1

Servizi generali

Bagno

Varie

Servizi di ristorazione

Musica dal vivo

Trasporti

Camere

Servizi di pulizia

Media & Technology

Views

Spazi all'aperto

Internet

Area activities

  • Plazhi
  • Snorkeling
  • Zhytje jashtë vendit Tarifa shtesë
  • Lundrim me Janji jashtë vendit Tarifa shtesë
  • Peshkimi jashtë vendit

Check in times

kontrollohu

11:00 – 17:00

Nisja

07:00 – 10:00

Driving directions

Airports

   • Международный аэропорт Корфу 47,3 км
   • Ioannina Airport 89,1 км

Other transport

Policies & disclaimers

Shtretër për fëmijë

Politika e fëmijëve

Fëmijët e çdo moshe lejohen.

Fëmijët e moshës 3 vjeç e lart konsiderohen të rritur në këtë pronë.

Për të parë çmimet e sakta dhe disponueshmërinë, ju lutemi shkruani numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre kur kërkoni.

Politika e krevatit dhe shtratit shtesë

Kjo pronë nuk akomodon krevat fëmijësh.

Kjo pronë nuk mund të strehojë shtretër shtesë.

Nuk ka kufi moshe

Nuk ka kufizime moshe për check-in.

Kafshët shtëpiake

Kafshët shtëpiake nuk lejohen.

Your data

Some features of this website need to store information about your visit. This is used only to provide service to you, is never shared with anyone else and is deleted when no longer needed.

You have not yet told us if we can collect Personally Identifiable Information about you

DO YOU GIVE US PERMISSION TO STORE THIS INFORMATION??


You must consent to us storing this data for you to be able to make bookings on this site. Regardless of whether or not you consent to your data being stored, we will store a cookie on your computer to tell us whether or not you have opted in. This helps us to ensure that we do not constantly ask you whether or not you want to opt in or out and it does not contain any Personally Identifiable Information (PII). If you change your mind you can visit the "App permissions" page at any time to opt in or out.

The information is stored for different time periods depending on the nature of your visit. So, if you are just looking around we will store approximate geographical location (country level) information. If you perform searches, then to make search forms more user friendly we will store the last things you searched on. This information is typically stored for a maximum of 24 hours and is only used to make your visit more pleasant.

When you make a booking with us, by necessity more information is stored.

 1. The technicalites of the booking form are captured and retained for a maximum of 60 days. This is required so that On Request bookings can be turned into full bookings once a booking is approved, and for analysis by our teams in case there is an issue with a booking. If you were not logged in when you made a booking then we will email you a username and password so that you can view your booking history and exercise your Right To Be Forgotten (RTBF) if you wish to do that.
 2. Data entered into the booking form, for example name, email address, real address is stored for a maximum of 365 days after the booking's departure date. This information is stored in encrypted form in our database so that only authorised people can view it. If you make a booking then by law we must store your PII whilst the booking is valid. Once the booking has completed, either because it has been cancelled or you have been checked out, then you will be able to exercise your RTBF by logging in and visiting the "Your data" page. Invoice information for completed bookings will still be securely stored in our database to ensure that we abide by relevant tax laws but you will be able to remove all other PII after the booking is completed.
 3. When you consent to your information being stored as described above, we are legally obliged to store this consent in our database. This information will include your IP number and the content of the opt-in form. We will retain this consent notification indefinately (this is a legal requirement).

There are no reviews for this property yet.

You need to be logged in to post a review.
Some bookings
Half booked
Mostly booked
Occupied/Not available
February 2023
SMTWTFS
   
1
2
3
4
5
6
7
8
    
April 2023
SMTWTFS
      
      
July 2023
SMTWTFS
      
     
September 2023
SMTWTFS
     
November 2023
SMTWTFS
   
  
December 2023
SMTWTFS
     
      
Camera Tripla, Vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla, Vista mare* -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla, Vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla, Vista mare* -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla, Vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla, Vista mare* -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla, Vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla, Vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera quadrupla 4 letti singoli* -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 4
Floor:
Camera quadrupla 4 letti singoli* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Camera quadrupla 4 letti singoli* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Camera quadrupla 4 letti singoli* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Camera quadrupla 4 letti singoli* -

Max people: 4
Floor:
Camera quadrupla 4 letti singoli* -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 4
Floor:
Camera Matrimoniale + letto singolo* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera doppia 2 letti singoli* -

Le più belle spiagge dell’Albania: la vacanza da Dhermi a Saranda

Max people: 2
Floor:
Hotel Riviera Bed and Breakfast starstarstar at approximate 1.49 km
POA
Sole Luna Hotel starstarstarstar at approximate 2.44 km
POA
Apartments Villa Emiliano Borsh starstarstar at approximate 3.20 km
POA
Vila Romeo starstar at approximate 4.07 km
POA
Jomres Properties Feed