Laid Hotel superior

lungo mare, Vlore, Vlore 9400, Albania
Tap to call Italia +39
- Laid Hotel lungo mare, Vlore, Vlore, 9400, Albania Italia +39 4 Suite Familiare Standard con Vista Mare* 10 Camera Matrimoniale, vista mare* 5 Camera Tripla*

I migliori hotel con colazione a Vlorë

 

Gli hotel di Valona più prenotati nell'ultimo mese

4

I migliori hotel con colazione a Vlorë

 

Gli hotel di Valona più prenotati nell'ultimo mese

4

I migliori hotel con colazione a Vlorë

 

Gli hotel di Valona più prenotati nell'ultimo mese

4

I migliori hotel con colazione a Vlorë

 

Gli hotel di Valona più prenotati nell'ultimo mese

4

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Hotel a Vlorë

 

Cerca hotel e altre strutture a Vlorë

2

Dai un'occhiata ad altri posti unici dove soggiornare a Vlorë

Hotel a Vlorë

3

Dai un'occhiata ad altri posti unici dove soggiornare a Vlorë

Hotel a Vlorë

3

Dai un'occhiata ad altri posti unici dove soggiornare a Vlorë

Hotel a Vlorë

3

Dai un'occhiata ad altri posti unici dove soggiornare a Vlorë

Hotel a Vlorë

3

Dai un'occhiata ad altri posti unici dove soggiornare a Vlorë

Hotel a Vlorë

3
/ / / /
Laid Hotel lungo mare, Vlore, Vlore, 9400, Albania Italia +39 - 10 10 INDIMENTICABILE!!!! Posizione stupenda.. vista mare assurda... totale relax Ottima accoglienza, staff gentile e disponibile Laid Hotel lungo mare, Vlore, Vlore, 9400, Albania Italia +39 - 9 10 Mi sono trovata benissimo per la cordialità, l'educazione e la disponibilità di tutto il personale Un hôtel da favola! Ci ritorneremo sicuramente! Il top! Da sogno. Laid Hotel lungo mare, Vlore, Vlore, 9400, Albania Italia +39 - 9.5 10 Enjoyed the facilities, staff were a little off hand at times, though that could have been their lac The location and hotel is beautiful! Service is great, the staff are all so polite. Food was fresh and great. Wonderful, relaxing, friendly Laid Hotel lungo mare, Vlore, Vlore, 9400, Albania Italia +39 - 10 10 posizione favolosa pulito e colazione ottima Bellissime spiagge nei dintorni e prezzi molto contenuti non c'e' niente da migliorare, e' perfetto Laid Hotel lungo mare, Vlore, Vlore, 9400, Albania Italia +39 - 10 10 INDIMENTICABILE!!!! Ottima posizione , nuovo hotel che MERITA Ottima posizione , nuovo hotel che MERITA
Rating: 9.7
Total Votes:5
 Some bookings
 Half booked
 Mostly booked
 Fully booked
Book now!
qrcode

Ju mund të ecni në plazh në vetëm 1 minutë. I ndodhur në Vlorë, brenda 2.1 km nga Tarraca Natyrore Kuzum Baba dhe 2.5 km nga Sheshi i Pavarësisë, Laid Hotel ofron dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas. Ajo ofron një zonë plazhi privat dhe dhoma me Wi-Fi falas.

Dhomat janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, një banjo private, ruajtjen e bagazheve dhe këmbim valutor.

Çdo dhomë është e pajisur me një tavolinë, ajër të kondicionuar dhe një gardërobë. Disa dhoma kanë një ballkon.

Një mëngjes kontinental shërbehet në bar, i vendosur vetëm disa hapa nga hoteli.

Room types

POA
Suite Familiare Standard con Vista Mare*
4
POA
Camera Matrimoniale, vista mare*
POA
Camera Tripla*
5

Accesso per disabili

Servizi di ristorazione

Servizi business

Services

Servizi di pulizia

Musica dal vivo

Trasporti

Parking

Views

Internet

Area activities

  • Plazhi

Check in times

kontrollohu

13:00 – 23:00

Nisja

07:00 – 10:00

Driving directions

Airports

Other transport

Policies & disclaimers

Shtretër për fëmijë

Politika e fëmijëve

Fëmijët e çdo moshe lejohen.

Për të parë çmimet e sakta dhe disponueshmërinë, ju lutemi shkruani numrin e fëmijëve në grupin tuaj dhe moshat e tyre kur kërkoni.

Politika e shtratit dhe shtratit shtesë Nga 0 vjeç

Shtrat shtesë sipas kërkesës 10 € për person për natë Shërbimet shtesë nuk përfshihen automatikisht në çmimin total dhe paguhen veçmas gjatë qëndrimit tuaj.

Kjo pronë nuk akomodon krevat fëmijësh.

Numri maksimal i shtretërve shtesë varet nga lloji i dhomës. Ju lutemi kontrolloni numrin maksimal të zënies së dhomës që keni zgjedhur.

Të gjitha krevate për fëmijë dhe krevate shtesë janë subjekt i disponueshmërisë.

Nuk ka kufi moshe

Nuk ka kufizime moshe për check-in.

Kafshët shtëpiake

Kafshët shtëpiake nuk lejohen.

Your data

Some features of this website need to store information about your visit. This is used only to provide service to you, is never shared with anyone else and is deleted when no longer needed.

You have not yet told us if we can collect Personally Identifiable Information about you

DO YOU GIVE US PERMISSION TO STORE THIS INFORMATION??


You must consent to us storing this data for you to be able to make bookings on this site. Regardless of whether or not you consent to your data being stored, we will store a cookie on your computer to tell us whether or not you have opted in. This helps us to ensure that we do not constantly ask you whether or not you want to opt in or out and it does not contain any Personally Identifiable Information (PII). If you change your mind you can visit the "App permissions" page at any time to opt in or out.

The information is stored for different time periods depending on the nature of your visit. So, if you are just looking around we will store approximate geographical location (country level) information. If you perform searches, then to make search forms more user friendly we will store the last things you searched on. This information is typically stored for a maximum of 24 hours and is only used to make your visit more pleasant.

When you make a booking with us, by necessity more information is stored.

  1. The technicalites of the booking form are captured and retained for a maximum of 60 days. This is required so that On Request bookings can be turned into full bookings once a booking is approved, and for analysis by our teams in case there is an issue with a booking. If you were not logged in when you made a booking then we will email you a username and password so that you can view your booking history and exercise your Right To Be Forgotten (RTBF) if you wish to do that.
  2. Data entered into the booking form, for example name, email address, real address is stored for a maximum of 365 days after the booking's departure date. This information is stored in encrypted form in our database so that only authorised people can view it. If you make a booking then by law we must store your PII whilst the booking is valid. Once the booking has completed, either because it has been cancelled or you have been checked out, then you will be able to exercise your RTBF by logging in and visiting the "Your data" page. Invoice information for completed bookings will still be securely stored in our database to ensure that we abide by relevant tax laws but you will be able to remove all other PII after the booking is completed.
  3. When you consent to your information being stored as described above, we are legally obliged to store this consent in our database. This information will include your IP number and the content of the opt-in form. We will retain this consent notification indefinately (this is a legal requirement).

Laid Hotel Rating: 9.7 Total Votes: 5

Hospitality
10/10 100%
Location
10/10 100%
Cleanliness
10/10 100%
Accommodation
10/10 100%
Value for money
10/10 100%
Services
10/10 100%
This reviewer told us :

Ottima posizione , nuovo hotel che MERITA

Pros:

Ottima posizione , nuovo hotel che MERITA

Cons:

 

Hospitality
10/10 100%
Location
10/10 100%
Cleanliness
10/10 100%
Accommodation
10/10 100%
Value for money
10/10 100%
Services
10/10 100%
This reviewer told us :

Bellissime spiagge nei dintorni e prezzi molto contenuti

Pros:

non c'e' niente da migliorare, e' perfetto

Cons:

 

Hospitality
10/10 100%
Location
9/10 90%
Cleanliness
10/10 100%
Accommodation
9/10 90%
Value for money
10/10 100%
Services
9/10 90%
This reviewer told us :

The location and hotel is beautiful! Service is great, the staff are all so polite. Food was fresh and great.

Pros:

Wonderful, relaxing, friendly

Cons:

 

You need to be logged in to post a review.
Some bookings
Half booked
Mostly booked
Occupied/Not available
September 2022
SMTWTFS
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
 
October 2022
SMTWTFS
      
     
November 2022
SMTWTFS
  
   
February 2023
SMTWTFS
   
    
April 2023
SMTWTFS
      
      
July 2023
SMTWTFS
      
     
Suite Familiare Standard con Vista Mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Suite Familiare Standard con Vista Mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Suite Familiare Standard con Vista Mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Suite Familiare Standard con Vista Mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 4
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Matrimoniale, vista mare* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 2
Floor:
Camera Tripla* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Camera Tripla* -

Hotel in Albania dà 15 $ a notte Booking Albania

Max people: 3
Floor:
Haris Hotel starstarstar at approximate 0.09 km
POA
MARE BLU - Hotel - Bar star at approximate 0.23 km
POA
Hotel Primavera starstarstar at approximate 0.23 km
POA
Onorato Hotel starstarstar at approximate 0.27 km
POA
Marina Premium starstarstarstar at approximate 0.45 km
POA
Jomres Properties Feed